SKORZYSTAJ TERAZ!  Diagnoza online i dojazd do Klienta w Krakowie 0zł.  Tel. 733-607-904

Pogotowie Komputerowe Łagiewniki

Profesjonalny serwis laptopów i komputerów PC na Łagiewnikach w Krakowie. Naprawa nawet w 60 minut. Czynne przez 7 dni w tygodniu. Ceny usług już od 79zł, dojazd do Klienta zawsze gratis!Zadzwoń i umów się! Tel. 733-607-904

Serwis komputerowy Łagiewniki

Profesjonalny serwis komputerowy z bezpłatnym dojazdem do Klienta w dzielnicy Łagiewniki w Krakowie. Ekspresowo naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy oraz notebooki - nawet w 60 minut, tego samego dnia co zgłoszenie. W naszym serwisie komputerowym na Łagiewnikach oferujemy szeroki zakres usług informatycznych, związanych zarówno z naprawą uszkodzonego sprzętu komputerowego, jak i instalacją oraz konfiguracją oprogramowania, sterowników, systemów. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego serwisu komputerowego w Krakowie, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.Serwis komputerowy Łagiewniki - Tel. 733-607-904
Serwis komputerowy Łagiewniki
Serwis i naprawa laptopów Łagiewniki

Serwis i naprawa laptopów Łagiewniki

Oferujemy usługi pogwarancyjnej naprawy laptopów z bezpłatnym dojazdem do domu, pracy lub biura Klienta na terenie krakowskiej dzielnicy Łagiewniki. Gwarantujemy szybki czas naprawy, fachową realizację każdej usługi oraz atrakcyjne ceny napraw laptopów, notebooków oraz komputerów PC. Naprawiamy laptopy wszystkich najpopularniejszych producentów, w tym firm Acer, Asus, Dell, eMachines, Fujitsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, LG, Microsoft, MSI, Samsung, Sony Vaio, Toshiba oraz wielu innych. Jeśli potrzebują Państwo naprawy swojego laptopa na Łagiewnikach w Krakowie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym pogotowiem komputerowym.Naprawa laptopów Łagiewniki - Tel. 733-607-904

Pogotowie komputerowe Łagiewniki

Jeśli Państwa laptop, notebook bądź komputer stacjonarny uległ awarii, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym pogotowiem komputerowym funkcjonującym na Łagiewnikach w Krakowie. Oferujemy szeroki zakres usług informatycznych i serwisowych, takich jak reinstalacja systemu, odzyskiwanie danych, usuwanie wirusów, konfiguracja sieci i internetu, oraz o wiele więcej. Korzystając z usług Pogotowia Komputerowego 24 na Łagiewnikach w Krakowie mają Państwo gwarancję, że Państwa usterka zostanie naprawiona sprawnie, rzetelnie i niedrogo przez doświadczonego informatyka. Zapraszamy do telefonicznego oraz e-mailowego kontaktu przez siedem dni w tygodniu w godzinach 7-21. Diagnoza usterki online, dojazd do Klienta w granicach administracyjnych Krakowa oraz miła obsługa zawsze gratis!Pogotowie komputerowe Łagiewniki - Tel. 733-607-904
Pogotowie komputerowe Łagiewniki
Usługi IT i pomoc informatyczna Łagiewniki

Usługi IT i pomoc informatyczna Łagiewniki

Oferujemy szeroki zakres usług IT dla Klientów z Łagiewnik w Krakowie, takich jak pomoc informatyczna, doradztwo informatyczne, diagnoza usterek i błędów, szkolenia komputerowe oraz wiele więcej. Obsługujemy osoby indywidualne, firmy oraz instytucje. Gwarantujemy rzetelne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Elastycznie dopasowujemy się do Państwa potrzeb - prosimy o kontakt, a z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie wszelkich informatycznych wyzwań i problemów.Usługi informatyczne Łagiewniki - Tel. 733-607-904

Bezpłatny dojazd do Klienta na Łagiewnikach

Oferujemy szybki i bezpłatny dojazd do pracy, biura, firmy lub miejsca zamieszkania Klienta na terenie wszystkich osiedli krakowskich Mistrzejowic - Borek Fałęcki, Łagiewniki, Osiedle Cegielniana, Osiedle Zaułek Jugowicki. Dojeżdżamy również do Klientów w pozostałych dzielnicach Krakowa - zapraszamy do kontaktu w przypadku zainteresowania usługami naszego Pogotowia Komputerowego.Zadzwoń i umów się - Tel. 733-607-904
Pogotowie komputerowe Łagiewniki

Cennik serwisu i pogotowia komputerowego na Łagiewnikach

Ceny oraz jakość naszych usług informatycznych należą do jednych z najatrakcyjniejszych na rynku. Dojazd do siedziby Klienta w Krakowie oraz telefoniczna lub e-mailowa diagnoza usterki gratis!

Skrócony cennik serwisu komputerowego Łagiewniki
Usługa Czas realizacji Cena
Instalacja lub reinstalacja systemu Windows 1 90 min 99zł 733-607-904
Odwirusowanie systemu Windows 60 min 99zł 733-607-904
Wymiana matrycy (ekranu) w laptopie 2 90 min 149zł 733-607-904
Wymiana klawiatury w laptopie 2 30 min 79zł 733-607-904
Oczyszczanie i konserwacja układu chłodzenia w laptopie 60 min 129zł 733-607-904
Instalacja programów i sterowników 60 min 99zł 733-607-904
Konfiguracja sieci, internetu, poczty e-mail 60 min 99zł 733-607-904

1. Do ceny usługi należy doliczyć ewentualny koszt zakupu licencji systemu Windows (w przypadku nieposiadania takowej przez Klienta)
2. Do ceny usługi należy doliczyć ewentualny koszt zakupu niezbędnych części (matrycy, klawiatury, dysku itp.)
Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Oferta usług informatycznych

Oferujemy szeroki zakres usług serwisu i naprawy laptopów oraz komputerów stacjonarnych w Krakowie i najbliższych okolicach. Gwarantujemy najwyższą jakość i pełną satysfakcję.

Instalacja systemu Windows

Instalacja lub reinstalacja systemu Windows dowolnej wersji (Windows XP, Vista, 7, 8, 10 i inne). Konfiguracja systemu i sterowników.

Dowiedz się więcej

Usuwanie wirusów

Usuwanie wirusów, trojanów, robaków, keyloggerów, adware, ransomware, spyware oraz innych złośliwych programów.

Dowiedz się więcej

Naprawa laptopów

Wymiana i naprawa ekranów (matryc), klawiatur, obudów, dysków HDD i SSD, pamięci RAM, układów chłodzenia oraz innych podzespołów.

Dowiedz się więcej

Czyszczenie laptopa

Oczyszczanie wnętrza laptopa z nagromadzonych zanieczyszczeń. Wymiana pasty termoprzewodzącej oraz termopadów.

Dowiedz się więcej

Instalacja oprogramowania

Instalacja programów Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader (PDF), Skype, Java, Flash, księgowych, sterowników oraz innych.

Dowiedz się więcej

Konfiguracja sieci i internetu

Konfiguracja sieci przewodowych (LAN), bezprzewodowych (Wi-Fi), routerów, modemów. Konfiguracja internetu oraz poczty e-mail.

Dowiedz się więcej

Przyspieszanie systemu

Oczyszczanie dysku i systemu ze zbędnych plików oraz programów. Przyspieszanie działania systemu Windows.

Dowiedz się więcej

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie utraconych danych z dysków twardych, pamięci USB, kart pamięci oraz innych nośników. Kopiowanie i archiwizacja danych.

Dowiedz się więcej

Pomoc informatyczna

Pomoc informatyka w dowolnych kwestiach komputerowych. Diagnoza błędów i usterek. Szkolenia informatyczne.

Dowiedz się więcej

Pogwarancyjny serwis i naprawa laptopów najpopularniejszych producentów

Referencje Klientów

Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi opiniami wystawionymi naszej firmie, a także serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów.

Szybka naprawa Windowsa w laptopie Samsung, informatyk pomocny i punktualny, wszystko OK. Polecam serwis.

Marcin Baran
Wieliczka

Wymiana zbitej matrycy w laptopie marki Asus zrealizowana tego samego dnia. Doceniam zaangażowanie więc z pewnością w potrzebie skorzystam ponownie.

Zbigniew Sobczak
Kraków

Serdecznie dziękuję za uratowanie moich arcyważnych plików z nieszczęśliwie zalanego laptopa. Wszystko sprawnie i profesjonalnie więc polecam :-)

Kinga Czarnecka
Kraków

Masz problem z laptopem lub komputerem?

Zapraszamy do kontaktu z naszym Pogotowiem Komputerowym w Krakowie. Gwarantujemy szybką pomoc informatyczną przez 7 dni w tygodniu oraz bezpłatny dojazd do siedziby Klienta.733-607-904